Pojďte s námi prezentovat vaše město nebo obec… Moderně!

Staňte se součástí naší komunity spokojených klientů, která již zahrnuje více než 70 měst a obcí. Společně už mnoho let budujeme úžasné řešení, z kterého budete profitovat nejen vy, ale hlavně vaši občané a turisti. Používejte naše cloudové řešení, které už teď ovládá vše na co si vzpomenete a bude se vyvíjet společně s vámi.

Klíčové vlastnosti projektu ModerníObce.cz

Moderní informační portál orientovaný na občany

Obec nebo město, které chce držet krok s dobou, musí mít svou prezentaci, která též drží krok.

Inovativní cloudové řešení

U nás dostávate veškerá vylepšení, opravy, nové moduly okamžitě a zdarma. Nestane se vám, že byste za 4 roky skončili se 4 roky starou stránkou.

Spravujete vše na jednom místě

Plně propojené řešení s mobilními aplikacemi, SMS a e-mailovými notifikacemi. Spravujte vše na jednom místě a maximálně jednoduše.

Jednoduchá správa obsahu stránky

Na stránce můžete měnit veškerý obsah bez naší asistence. Součástí naší nabídky je správa obsahu stránky ušitá přesně pro potřeby samospráv. Sami si můžete přidávat podstránky, novinky, události, posílat SMSky, odpovídat na podněty občanů, apod. Zkrátka můžete upravit vše.

Jak bude vaše nová webová stránka vypadat?

Dynamická úvodní stránka

Která poskytne vašim občanům rychlý přehled o tom, co je nového. Úvodní stránka zobrazuje poslední novinky, události kalendáře, SMSky, rychlé kontakty na město, umožňuje občanům zaslat podněty, apod. Vše se snažíme dělat moderním způsobem ve stylu informačního portálu, jako např. Aktuality.sk.

Ukažte se v nejlepším světle

Není vše jen o aktuálních informacích. Máte krásné historické centrum? Množství památek nebo místa, s kterými se chcete pochlubit? Sestavte si na úvodní stránce TOP10 vašeho města nebo obce. Je jen na vás, co se rozhodnete propagovat. Propojte si stránku s partnerskými obcemi a městy a sdílejte je návštěvníkům. Vše je pro vás připravené.

Vaše stránka, vaše fotky

Doba je moderní a rychlá, lidé na webu čím dál tím méně čtou, proto je potřeba jejich pozornost zaujmout fotografiemi. Zároveň čím víc používáte vlastní fotografie, tím spíš děláte svou stránku jedinečnou… Vaší. Ale nebojte se, pokud nechcete, nic fotit nemusíte. Novinky a články můžete doplnit stovkami fotografií, které na vás čekají v systému.

Kalendář je silný nástroj

Zpracujte vaše události do přehledného kalendáře. Ať už jde o kulturní akce nebo jen sběr odpadu, vše si najde své místo. Stránka už se sama postará o to, aby občany pravidelně infromovala e-mailem anebo push notifikacemi (pokud máte mobilní appky) a vy už si nemusíte dělat žádné starosti.

Funkce, které vás udrží v kontaktu s občany vašeho města

SMS Notifikace

K informování o důležitých událostech je stále nejvhodnější SMSka. Hrozí povodeň anebo vypadla elektřina? Informujte všechny občany okamžitě. Modul SMS zobrazuje i poslední odeslané SMS na úvodní stránce webu, aby občané věděli jestli mají zájem se registrovat k jejich odběru.

E-mailový newsletter

Systém se sám postará o to, aby informoval občany o všech novinkách. Jednou týdně sestaví z vašich novinek a kalendáře pěkný informační e-mail a zašle ho všem občanům, kteří o něj mají zájem. Máte na stránce důležitou zprávu? Pošlete ji všem odběratelům e-mailem.

Formuláře pro občany

Na stránce je možné vygenerovat neomezené množství formulářů. Např. pro registraci psa, odpočet vodoměru nebo nahlášení poruchy. Netrapte své občany vyplňováním tiskopisů na úřadě, když se dají lehce a rychle vyplnit online. Nakonec to bude přehlednější i pro vás.

Obsah od občanů

Máte přispěvatele, kteří pravidelně posílají obsah na vaší stránku? Například fara či sportovní kluby? Ulehčete si život a nechte je tento obsah posílat pomocí formuláře na webu. Vám zůstane jen jeden úkol, schválit co poslali.

Podnět pro starostu

Umožněte občanům posílát své podněty přímo z webu nebo mobilní aplikace a mějte tyto podněty plně pod kontrolou. Nic se nezveřejňuje bez vašeho vědomí, nikdo nemůže být anonymní (pro obec) a hlavně každý vidí, že se o občany staráte.

Městské hlasování

Potřebujete rozhodnout o nějaké otázce? Nechte občany hlasovat online v anketách. Ankety můžou být nastavené jako bezpečné (kde se vyžaduje ověření SMSkou) nebo volné, které žádné ověření nevyžadují.

A ještě více skvělých funkcí…

Propojeno se všemi

Náš systém sa snažíme propojit se všemi partnery, kteří mají zájem. Umíme importovat obsah z CUETu (Centrální úřední elektronická tabule), umíme importovat faktury a smlouvy se sofwaru Urbis (Made) a Remek. Taktéž umíme propojit elektronickou samosprávu od společnosti eGOV. Samozřejmě máme propojení i s Facebookem, Googlem, apod.

Podle vyhlášky

Komunita našich klientů je už velká a pravidelně prochází kontrolou. Vždy, když je něco vytknuto, nasadí se urychleně oprava, kterou automaticky dostávají všichni klienti zdarma a okamžitě. Můžeme vás ujistit, že již několik let nebylo našim webovým stránkám vytknuto nic a za celou historii projektů nebyla udělena jediná pokuta žádnému z našich klientů.

Obchod se suvenýry

Chtěli jste na svých stránkách prodávat suvenýry, ale vždy to bylo příliš složité? Máme pro vás kompletní řešení, od výroby suvenýrů až po jejich prodej. S ničím se netrápíte, jen pobíráte podíl z prodeje a profitujete.

Zveřejňování dokumentů

Snažíme se vaše zákonné povinnosti co nejvíce zjednodušit. Zveřejňování je propojené na systémy CUET, Urbis a Remek. Soubory lze nahrávat hromadně a občané v nich mohou vyhledávat. Můžete si vytvořit libovolné množství kategorií, přehledně v nich dokumenty třídit i je filtrovat. Vše podle vašich představ.

Počasí v městě

Krátká předpověď plně integrována do stránky, která hlavně vašim turistům poradí, kdy se k vám vydat na výlet. Po rozbalení nabídky je k dispozici předpověď na 7 dní dopředu.

Důležité odkazy

Umožňují na úvodní stránce zdůraznit informace, na které chcete občany nasměrovat, a které by za normálních okolností mohly zapadnout v rozsáhlém horním menu. K dispozici máte více jak 1 000 ikonek, z kterých můžete vybírat.

Profil starosty / primátora

Pokud by měl starosta obce zájem, je možné na úvodní stránce nastavit jeho zkrácený profil. Ten obsahuje jméno, fotografii, krátký proslov a podpis. Profil starosty se po zapnutí zobrazuje v sekci základních informací o obci.

Vyskakovací okna

Kritická doba si vyžaduje kritické řešení, proto jsme našim klientům po dobu plošného testování na Covid-19 nasadili zdarma modul vyskakovacích oken, která se dají využít k oznámení vyjímečných událostí. Nemusí se týkat pouze Covidu, ale čehokoliv důležitého co chcete občanům oznámit.

Google a Facebook propojení

Pro bezpečnost našich klientů a ochranu před spamem využíváme poslední verze ověřování od společnosti Google. Stránky jsou též propojené se sociální sítí Facebook. Toto spojení je možné, dle požadavků, jedním kliknutím aktivovat či deaktivovat.

Foto a videogalerie

Nedělejte si starosti, i zde vše zařídíme za vás. Fotky můžete nahrávat hromadně, třeba po stovkách a přímo z fotoaparátu, nás systém se o vše postará. Bez problému dokážeme zobrazovat i videa z YouTube.

SSL Encryption

Nebojte se o bezpečnost. Veškeré naše stránky včetně administrace používají SSL šifrování. Tak, jak to nařizuje vyhláška.

Okamžitý překlad

Nedělejte si starosti s překladem do angličtiny, který vám nařizuje vyhláška. Veškerý obsah stránky máte okamžitě přeložený do 8 jazyků.