Mobilní aplikace pro vaší obec nebo město.

Statistika je neúprosná, víc jak 75 % občanů a turistů dává přednost mobilnímu telefonu před počítačem. Zachyťte tento trend a prezentuje své město občanům a turistům pomocí moderních mobilních aplikací tak, jak si to sami přejí a jak jim to vyhovuje. Buďte s námi moderní a smart… a hlavně – úplně bez starostí. Naše appky jsou propojené s webem Moderních Obcí, takže nevyžadují žádnou další obsluhu. Malý zázrak na počkání…

Klíčové vlastnosti mobilních aplikací ModerniObce.cz

Aplikace od začátku ušitá jen pro vaše město

V Google Play nebo Apple Store vám publikujeme vaší vlastní aplikaci (ne společnou pro 10 obcí) s jménem vaší obce nebo města, např. „Starý Plzenec“.

Plně propojené a bezobslužné

Aplikace jsou plně propojené s vaší webovou stránkou a nevyžadují si proto žádnou údržbu. Veškerý obsah se vám přenese z webové stránky do aplikací. Spravujte vše na jednom místě a za minimální čas.

Inovativní cloudové řešení

Veškeré aktualizace a vylepšení získejte hned a zdarma. Aplikace kontinuálně vylepšujeme, aby držely krok s dobou i s případnou legislativou.

Jednoduchá správa obsahu aplikací

Mobilní aplikace nemají žádnou oddělenou správu obsahu. Stačí vám udržovat svou webovou stránku v projektu ModerníObce.cz a aplikace se sama naplní obsahem. Sama si stáhne novinky, kalendář, lokality, atd. A naopak pošle zpět do schránky např. podněty od občanů. Takto se snižuje obsluha aplikací na možné minimum.

Jak budou vaše mobilní aplikace vypadat?

Moderní design, který se přizpůsobí

Vzhled aplikace jsme přizpůsobili stylu moderních informačních portálů, jako např. CNN, FoxNews nebo slovenské Aktuality.sk. Aplikace se přizpůsobí prostředí mobilního telefonu a nastaví si samy tmavý režim, pokud si to uživatel přeje.

Dynamická úvodní stránka

Hned po otevření se občan dostane na dynamickou úvodní stránku aplikace, která zobrazuje poslední novinky, výběr z kalendáře, případně další zpravodajství a bannery. Ovládat aplikaci dokážete i pomocí gest posouváním obrazovky doprava a doleva.

Informace pro občany v kapse

Aplikace umí sama vyhodnotit, jak a kdy má občany upozornit na novinky, které jste publikovali. Dělá to tak, aby to nebylo příliš rušivé, ale na druhou stranu, aby je udržela informované. Občané si mohou sami nastavit na jaké informace je má aplikace upozornit.

Jak vám mobilní aplikace pomohou komunikovat s občany?

Push notifikace

Náhrada SMS, která je hezčí a hlavně zdarma. Mimo to si občané mohou sami nastavit, které notifikace chtějí dostávat a které ne.

Podnět pro starostu

Občané můžou přímo v aplikaci zaslat podnět pro starostu, a to včetně fotografie a GPS souřadnic, aby mohla samospráva snadno identifikovat lokalitu.

Ankety a formuláře

Občané mohou pomocí aplikace hlasovat v anketách, které jste vytvořili nebo vyplnit formuláře, které se též importují z webové stránky.

Kontaktní formuláře

Které si můžete rozdělit do různých sekcí, např. „Matrika“, „Starosta“, „Hlášení kriminality“ a podobně, úplně bez omezení.

Občanská diskuze

Pokud máte zájem, nechte občany diskutovat o článcích a novinkách. Operativně můžete diskuze aktivovat či naopak.

Sledujte výkonnost appek

Sledujte co občany nejvíce zajímá, na co reagují a podle toho přizpůsobte obsah appky tak, abyste jim co nejvíc vyhověli.

Co dalšího aplikace dokáží?

Aktuality a novinky

Aktuální informace formou novinek spolu s foto a videogalerií, soubory a komentáři, které se samozřejmě automaticky importují z vaší webové stránky.

Kalendář událostí

Události města s možností upozornění na oblíbené akce podle preferencí občana, samozřejmě s automatickým importem z webové stránky.

TOP10 města nebo obce

Top atrakce města či obce seřazené v přehledném seznamu. Tento nástroj můžete použít pro kulturní památky, zajímavá místa nebo jakékoliv jiné lokality, které chcete prezentovat.

Průvodci městem

Možnost nadefinovat různé průvodce městem s podrobnými body, fotografiemi a mapovými podklady pro lepší orientaci návštevníků a turistů.

Důležitá místa

Pro lepší orientaci návštevníků a turistů je možné nadefinovat důležitá místa, jako např. policii, nemocnici, informační centrum, veřejné toalety apod.

Textové podstránky

Aplikace naimportuje i kompletní textový obsah vaší webové stránky a zobrazuje ho přehledně tak, aby byl dobře čitelný i v mobilním telefonu.

Vysílání regionální TV

Možnost přehrávat online stream regionálních televizí přímo v appce.

Kontakty a informace

Rychlé kontakty na město nebo obec s možností zaslat otázku samosprávě.

SSL Encryption

Nebojte se o bezpečnost. Veškeré naše stránky včetně administrace používají SSL šifrování. Tak, jak to nařizuje vyhláška.

Okamžitý překlad

Netrapte se s překladem do angličtiny, který Vám nařizuje vyhláška. Veškerý obsah stránky máte okamžitě přeložený do 8 jazyků.